Zaključek vrtčevskega leta

Vrtčevsko leto 2022/2023 se s »svetlobno« hitrostjo bliža koncu, zato smo se v našem vrtcu Dominik Savio odločili, da se še zadnjič zberemo skupaj, se skupaj poveselimo ter se zahvalimo za vse, kar smo doživeli v tem letu.

V sredo 14. 5. 2023 smo se tako otroci, starši in zaposleni zbrali v bližnjem parku Martina Krpana. Na začetku našega druženja so otroci s svojimi vzgojiteljicami pripravili kratek nastop ter s plesi, pesmicami in deklamacijami predstavili delček tega, kar so se med letom naučili. Nastopu je sledilo prijetno druženje. Starši so med seboj poklepetali skupaj z vzgojiteljicami, obujali dogodke, ki so otrokom najbolj ostali v spominu, ter se nasmejali izjavam njihovih malih navihancev. Ves čas smo vsi odrasli vsaj z enim očesom budno pazili na malčke, ki so se lovili, žogali, plesali, skakali in plezali na igralih.

Skupaj smo preživeli eno lepo popoldne ter tako v našem vrtcu zaključili že trideseto vrtčevsko leto.